21464
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21464,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Spline

Spline

3D Duvar Kaplama Tasarım Profili

“Spline”, eğrisel çizgilerin hareketlerinden ilham alınarak 3 boyutlu örgü görseli kazandırılan zarif, sade ve şık bir duvar tasarım ürünüdür.  Modüler duvar panellerin bir araya gelerek oluşturduğu bu görsel, ürünlerin arkasından uygulanan LED ışıklandırma ile duvarlarınıza gerçek bir derinlik duygusu vermektedir. Lobi , resepsiyon gibi giriş alanlarında göz alıcı bir karşılama sağlayabileceğiniz Spline duvar kaplama panelleri ile fark yaratın.

3d duvar kaplama koleksiyonumuzun ilk ürünü olan Spline modeli; deseni, farklı renk alternatifleri ve üç boyutlu görünümüyle yarattığı ışık-gölge oyunlarıyla, mekânı lüks, asil , ihtişamlı ve cömert bir görünüme kavuşturur. Duvar ve Tavanda rahatlıkla uygulanan bu Ürünümüzün arkasından yapılan led uygulaması ile ürün aralarından ışık süzmeleri çıkmaktadır bu şekilde 3d duvar kaplamanın yanında aynı zamanda dekoratif aydınlatma da yapılmış olmaktadır.

 

Materyal Güçlendirilmiş, hafif ve sert kopolimer.

Renk  renkler_03 renkler_05 renkler_07 renkler_09 renkler_11

 

Teknik data

teknik

Montaj

montaj