21480
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21480,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.3,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Norm

Norm

norm black

Altıgen Duvar Paneli Norm Tasarım Profili

Altıgen formların farklı açılar ve renkler ile olan kombinasyonunun oluşturduğu sıradışı bir duvar tasarım ürünü olan altıgen duvar paneli norm  Cafe , Restaurant , Hotel , Plaza , giriş karşılama alanları gibi uygulandığı birçok alanda 3 boyutlu simetrik ve asimetrik gölge oyunları ile görsel zarafet sunmaktadır.  altıgen duvar paneli norm ürünü montaj kolaylığı ve kısmen ya da tamamen uygulanabilirliği ile geniş kullanım yelpazesine sahiptir.  Tak-çıkar özelliği ile dilediğiniz zaman duvar tasarımınızı farklılaştırabilir ve yeni duvar dekoruna sahip olabilirsiniz.

Norm altıgen geometrik formlardan oluşmaktadır.  Ürün farklı yüksekliklere sahip olduğu için uygulandığı yüzeyde realistik bir üç boyut meydana getirmektedir.  3d duvar kağıtlarının aksine gerçek bir derinlik oluşturarak uygulandığı alana karnaval ruhu yansıtır. Pratikliği , hafifliği ve kolay uygulanabilirliği ile altıgen duvar panelleri hem mukavemeti hem de ürün kalitesiyle mevcut mekanları farklılaştırmada tercih sebebi olmaktadır.

Materyal Güçlendirilmiş, hafif ve sert kopolimer.

Renkler

Beyaz Antrasit Siyah
Bulut Gri Altın Gümüş
Füme